Rejs panieński / kawalerski 

Oferta skierowana jest osób chcących zorganizować nietypowy, przedłużony wieczór panieński bądź kawalerski połączony z aktywnym wypoczynkiem na szlaku Wielkich Jezior Mazurskich.

Cena i czas trwania

indywidualna wycena

7 dni

 

Liczba osób na jachcie : maksymalnie 6 osób + sternik

Opis rejsu

“Rejs panieński/kawalerski” jest oferta rejsową dla przyszłych nowożeńców z gronem najbliższych przyjaciół. W trakcie rejsu zabierzemy Was w najpiękniejsze zakątki Mazur, w dzień znajdziemy czas na kąpiele i relaks, wieczorem wyjdziemy na koncerty lub spędzimy ten czas we własnym gronie.

W trakcie rejsu możemy zapewnić dodatkowe, fakultatywne atrakcje, np. przejażdżkę motorówką lub lot balonem. Na rejsie jest możliwość wynajęcia deski SUP. Możemy popłynąć na saunę na wodzie. Jeśli Panie, życzą sobie zajęcia z jogi, a panowie grę w paintballa, napiszcie do nas o tym w zgłoszeniu. A jeśli będziecie chcieli pójść do muzeum lotnictwa… to zabierzemy Was do muzeum lotnictwa 😊 

Zwyczajowo w trakcie rejsu, załogi przygotowują samodzielnie śniadania oraz kolacje, obiady są jedzone w tawernach. Na naszym rejsie możemy zapewnić katering, abyście w pełni mogli relaksować się, dla niektórych ostatnimi wolnymi tygodniami 😊 

Proponujemy również organizację jednocześnie rejsu dla Pań i Panów. Jeden jacht popłynie na południe, drugi na północ, spotkamy się ponownie w okolicach Giżycka, aby połączyć siły pod koniec rejsu.

Wasz sternik, zabierze Was w miejsca, w których zakochacie się od pierwszego wejrzenia. Każdy z załogantów będzie miał możliwość uczestniczyć w sterowaniu oraz obsłudze jachtu. Nie przewidujemy długich dziennych tras, postaramy się zbalansować czas spędzony na wodzie oraz na brzegu. 

Rejsy prowadzone są na nowoczesnych jachtach o długości 27-33 stóp (8-11 metrów)  mogących pomieścić nawet 10 osób. Posiadamy 3 zamykane dwuosobowe kabiny, oraz przestronną mesę – „pokój dzienny”, w którym wygodnie zmieszczą się kolejne dwie osoby oraz sternik. 

Nasz jacht posiadać będzie w pełni wyposażoną i funkcjonalną kuchnię – kambuz, lodówkę, ogrzewanie, chemiczną toaletę. Jest to pływający dom. 

Port rozpoczęcia i zakończenia 

Zapraszamy Cię w sobotę, w dniu rozpoczęcia rejsu najwcześniej o godzinie 17:00 do portu AZS w Wilkasach. Tam będzie czekał na Ciebie nasz sternik, który załatwi z Tobą wszelkie formalności i zaprowadzi Cię na Twój jacht. Rejs zakończymy w sobotę rano z powrotem w portu w Giżycku, skąd do południa będziecie mieli czas na opuszczenie jachtu.