Rejs gitarowy

Oferta skierowana jest dla wszystkich osób, które chcą rozpocząć swoją przygodę z grą na gitarze lub już znają tajniki tego instrumentu, pragnących przeżycia przygody oraz dobrej zabawy w trakcie tygodniowego rejsu po Mazurach pod okiem doświadczonego sternika oraz instruktora gry gitarowej. Odwiedzimy najciekawsze punkty na mazurskiej mapie, znajdziemy również czas na odpoczynek oraz kąpiele na najładniejszych plażach.

Cena i czas trwania

1490 zł

7 dni

Liczba osób na jachcie: maksymalnie 6 osób + sternik + instruktor gitary

Opis rejsu

“Gitarowe Mazury” są rejsem w trakcie którego będziecie mieli możliwość nauczyć się grać na gitarze lub udoskonalić swoje umiejętności pod okiem nauczyciela gry gitarowej. Codziennie czekają nas dwa dwugodzinne bloki nauki gry na gitarze. Pomiędzy nimi znajdziemy czas na żeglugę naszym muzycznym jachtem. Zwiedzimy ciekawe miejsca na koncertowej mapie Mazur, czeka nas również ognisko z grą i śpiewograniem do samego rana. Znajdziemy również czas na kąpiele w urokliwych zatoczkach, oraz spróbujemy specjałów mazurskiej kuchni. 

 Wasz sternik, zabierze Was w miejsca, w których zakochacie się od pierwszego wejrzenia. Każdy z załogantów będzie miał możliwość uczestniczyć w sterowaniu oraz obsłudze jachtu. Nie przewidujemy długich dziennych tras, postaramy się zbalansować czas spędzony na wodzie oraz na brzegu przy akompaniamencie gitar.

Rejsy prowadzone są na nowoczesnych jachtach o długości 27-29 stóp (8-9 metrów) Antila 27 family, Phobos 29, mogących pomieścić nawet 10 osób. Posiadamy 3 zamykane dwuosobowe kabiny, oraz przestronną mesę – „pokój dzienny”, w którym wygodnie zmieszczą się kolejne dwie osoby oraz sternik. 

Nasz jacht posiadać będzie w pełni wyposażoną i funkcjonalną kuchnię – kambuz, lodówkę, ogrzewanie, chemiczną toaletę. Jest to pływający dom. 

Na rejsie będzie możliwość wynajęcia deski SUP dla załogi, z której będziecie mogli korzystać w trakcie rejsu. Wasz sternik posiada uprawnienia do prowadzenia motorówek oraz skuterów wodnych, za dodatkową opłatą możesz skorzystać z takiej opcji w trakcie rejsu.

Port rozpoczęcia i zakończenia 

Zapraszamy Cię w sobotę, w dniu rozpoczęcia rejsu najwcześniej o godzinie 17:00 do portu AZS Wilkasy. Tam będzie czekał na Ciebie nasz sternik, który załatwi z Tobą wszelkie formalności i zaprowadzi Cię na Twój jacht. Rejs zakończymy w sobotę rano z powrotem w portu w Giżycku, skąd do południa będziecie mieli czas na opuszczenie jachtu.

Wliczone w cenę:

– Jacht wysokiej klasy przeznaczony dla 10 osób (pływamy w maksymalnie 6 osób na jachcie dla naszego komfortu!)

 

– Ubezpieczenie jachtu OC+casco

– Ubezpieczenie uczestników NNW

– Obsługę przez doświadczonego sternika 

– Paliwo do jachtu

– Szkolenie gitarowe, przeprowadzone przez nauczyciela gry na gitarze

– Możliwość dostępu do naszych gitar – nie musisz posiadać swojej, aczkolwiek będzie ona mile widziana

Cena nie zawiera:

– Wyżywienia załogi oraz sternika

– Opłaty za porty, przyłącze prądowe, uzupełnienie wody na jachcie

– Kosztów dodatkowych atrakcji

 

Wyżywienie podczas rejsu:

Wyżywienie w trakcie rejsu załoga zakupuje indywidualnie według własnego uznania i potrzeb. Jedne, duże zakupy polecamy zrobić w sobotę, po przyjeździe do Giżycka. Na jachcie jest lodówka, działająca cały czas. Na trasie rejsu odwiedzamy porty, w których mamy dostęp do sklepów, rzeczy o krótkim terminie ważności, można kupować w miarę możliwości na bieżąco.

Z doświadczenia, wiemy, że najlepszą formą żywienia są śniadania oraz suchy prowiant lub kanapki jedzone na jachcie oraz obiadokolacja po zakończonym dniu w tawernie portowej. Zdarzy się jednak, że cumować będziemy „na dziko”, gdzie będzie można przygotować obiad na jachcie, lub zjeść posiłek przyrządzony na ognisku. Jeśli zaś załoga jednogłośnie podejmie decyzję, że każdy z obiadów jest jedzony na jachcie – nie ma do tego przeciwskazań.

Jachty są wyposażone w pełni funkcjonalną kuchenkę gazową oraz komplety talerzy, sztućców, kubków, patelnię, garnki, czajnik. 

Sternik jest na wyżywieniu załogi – je to co Wy, nie wybrzydza, zawsze mu smakuje! W przypadku, gdy załoga je obiad w tawernie – sternik je to samo, co załoga – oczywiście z innego talerza 😊