Rejs dla dorosłych

Oferta skierowana jest osób dorosłych – zarówno singli jak i par pragnących przeżycia przygody, zabawy oraz jednoczesnego odpoczynku w trakcie tygodniowego rejsu po Mazurach. Odwiedzimy najciekawsze punkty na mazurskiej mapie, znajdziemy również czas na odpoczynek oraz kąpiele przy najładniejszych mazurskich plażach. Możesz również zarezerwować jacht na wyłączność, całkowicie dla swojej ekipy znajomych, prosimy o kontakt a podamy indywidualną wycenę rejsu ze sternikiem.

Cena i czas trwania

1250 zł

7 dni

 

Liczba osób na rejsie: maksymalnie 6 osób + sternik

Opis rejsu

“Rejs dla dorosłych” jest rejsem w trakcie, którego odwiedzimy najciekawsze miejsca dla osób pragnących  spokoju w dzień oraz dobrej zabawy wieczorami. Codziennie zatrzymamy nasz jacht w miejscu, w którym można zażyć orzeźwiającej kąpieli, pójść na koncert, bawić się do późnych godzin wieczornych lub zwyczajnie odpocząć w zaciszu pięknego portu. Zabierzemy Cię na koncerty szantowe, zwiedzimy piękne miasta, położone przy Szlaku Wielkich Jezior Mazurskich. Znajdzie się również czas na rozmowy i śpiewogranie przy blasku ogniska po zachodzie Słońca.

Wasz sternik, zabierze Was w miejsca, w których zakochacie się od pierwszego wejrzenia. Każdy z załogantów będzie miał możliwość uczestniczyć w sterowaniu oraz obsłudze jachtu. Nie przewidujemy długich dziennych tras, postaramy się zbalansować czas spędzony na wodzie oraz na brzegu. 

Rejsy prowadzone są na nowoczesnych jachtach o długości 27-29 stóp (8-9 metrów) Antila 27 family, Phobos 29, mogących pomieścić nawet 10 osób. Posiadamy 3 zamykane dwuosobowe kabiny oraz przestronną mesę – „pokój dzienny”, w którym 2 osoby.

Nasz jacht posiadać będzie w pełni wyposażoną i funkcjonalną kuchnię – kambuz, lodówkę, ogrzewanie, chemiczną toaletę. Jest to pływający dom. 

Na rejsie będzie możliwość wynajęcia deski SUP dla załogi, z której będziecie mogli korzystać w trakcie rejsu. Wasz sternik posiada uprawnienia do prowadzenia motorówek oraz skuterów wodnych, za dodatkową opłatą możesz skorzystać z takiej opcji w trakcie rejsu.

Port rozpoczęcia i zakończenia 

Zapraszamy Cię w sobotę, w dniu rozpoczęcia rejsu najwcześniej o godzinie 17:00 do portu AZS Wilkasy. Tam będzie czekał na Ciebie nasz sternik, który załatwi z Tobą wszelkie formalności i zaprowadzi Cię na Twój jacht. Rejs zakończymy w sobotę rano z powrotem w portu w Wilkasach, skąd do południa będziecie mieli czas na opuszczenie jachtu.

Wliczone w cenę:

– Jacht wysokiej klasy przeznaczony dla 10 osób (pływamy w 6 osób + sternik)

– Ubezpieczenie jachtu OC+casco

– Ubezpieczenie uczestników NNW

– Obsługę przez doświadczonego sternika 

– Paliwo do jachtu

Cena nie zawiera:

– Wyżywienia załogi oraz sternika

-Opłat portowych

 

 

Wyżywienie podczas rejsu:

Wyżywienie w trakcie rejsu załoga zakupuje indywidualnie według własnego uznania i potrzeb. Jedne, duże zakupy polecamy zrobić w sobotę, po przyjeździe do Giżycka. Na jachcie jest lodówka, działająca cały czas. Na trasie rejsu odwiedzamy porty, w których mamy dostęp do sklepów. Produkty o krótkim terminie ważności można kupować w miarę możliwości na bieżąco.

Z doświadczenia wiemy, że najlepszą formą żywienia, są śniadania oraz suchy prowiant lub kanapki jedzone na jachcie oraz obiadokolacja po zakończonym dniu w tawernie portowej. Zdarzy się jednak, że cumować będziemy „na dziko”, gdzie będzie można przygotować obiad na jachcie lub zjeść posiłek przyrządzony na ognisku. Jeśli zaś załoga jednogłośnie podejmie decyzję, że każdy z obiadów jest jedzony na jachcie – nie ma do tego przeciwskazań.

Jachty są wyposażone w pełni funkcjonalną kuchenkę gazową oraz komplety talerzy, sztućców, kubków, patelnię, garnki, czajnik. 

Sternik jest na wyżywieniu załogi – je to co Wy, nie wybrzydza, zawsze mu smakuje! W przypadku, gdy załoga je obiad w tawernie – sternik je to samo, co załoga – oczywiście z innego talerza 😊