Tramontana - rejsy i szkolenia żeglarskie

Dołożyliśmy wszelkich starań, aby jachty, na których pływamy były najlepszym wyborem z możliwych. Są odpowiednio wyposażone zarówno do szkoleń jak i rejsów turystycznych. Nasze jachty są zarezerwowane na cały sezon, a nasi sternicy znają je jak własną kieszeń. Są to jachty nowoczesne i zadbane. Cenimy sobie bezpieczeństwo oraz komfort na naszych rejsach i szkoleniach!

 

Zapraszamy do zapoznania się ze specyfiką techniczną jachtów oraz ich zdjęciami.

Antila 27 VIGA

Antila 27 family to jacht 3 kabinowy, przeznaczony do żeglugi nawet 10 osób. Jak każdy inny jacht, posiada toaletę oraz w pełni wyposażoną kuchnię – kambuz. Jest wizytówką Mazur, jachtem bezpiecznym, eleganckim i przyjemnym w żegludze.
Pełna specyfikacja jachtu

Antila 24 NJORD

Antila 24 to mniejszy brat Antili 27. Pomimo mniejszej ilości miejsca wewnątrz jachtu, wciąż możemy zapewnić komfort 6 osobom, a maksymalnie zmieścić 8 osób. Na naszych szkoleniach, na jachcie tym będziemy pływali w 5 osób łącznie z instruktorem. Jacht posiada toaletę oraz w pełni wyposażoną kuchnię
Pełna specyfikacja jachtu

Focus 800 THOR

Focus 800 to szybki i bardzo zwrotny jacht, na którym będziemy prowadzić szkolenia. Standardem nie odbiega od jachtu Antila 24.
Pełna specyfikacja jachtu

Phobos 29 JOWISZ

Phobos 29 to największy jacht w naszej flocie. Przeznaczony do prowadzenia rejsów, nawet dla 10 osób. Jest jachtem wygodnym, nowoczesnym i bezpiecznym.
Pełna specyfikacja jachtu
Call Now ButtonZadzwoń teraz!